خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختیارات شهرداری‌های مناطق شهر بوشهر افزایش یابد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:39
عضو شورای شهر بوشهر با تاکید بر جلوگیری از استفاده از امکانات شهرداری به نفع گروه خاصی گفت: اختیارات شهرداری‌های مناطق شهر بوشهر باید افزایش یابد تا خدمات بیشتری به مردم ارائه شود .
مكانيزه،پيمانكار،نيايش،توسلي،رينگ،آينده،حوزه،پروژه،مطالبات،ف ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ندا عبدالله‌زاده ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر با تاکید بر تخصیص اعتبارات پل عابر پیاده شهرک نیایش بوشهر اظهار داشت: سازه پل عابر پیاده شهرک نیایش طبق اظهارات پیمانکار این پروژه در دو هفته آینده آماده نصب است که به دلیل عدم پرداخت مطالبات پیمانکار فقط پل آن نصب می‌شود.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای بوشهر افزود: با توجه به اینکه اعتبارات این پروژه استانی است پیگیری لازم است برای پرداخت مطالبات پیمانکار و تکمیل کامل پل اقدامات لازم انجام شود.
عبدالله‌زاده با تاکید بر مکانیزه شدن پل عابر پیاده شهرک نیایش بوشهر افزود با توجه به اینکه مکانیزه نبودن پل هوایی سبب ایجاد مشکل برای کودکان، افراد مسن، معلولان، بیماران می‌شود در خواست می‌شود در بودجه سال آینده شهرداری اعتبار خاص برای مکانیزه شدن این پل تخصیص یابد.
زیرساخت‌های مناطق جنوبی شهر بوشهر نیازمند توسعه است
عضو کمیسیون عمران شورای شهر بوشهربا تاکید بر تحقق مطالبات مردمی در برخی محله‌های جنوبی بوشهر افزود: این مطالبات نشان می‌دهد در این مناطق جا برای کار بسیار است.
عضو کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر اظهار داشت: در این ارتباط نیاز است در بودجه سال آینده اعتبار ویژه ای برای تمکیل رینگ و کمربند شهر بوشهر پیش بینی شود.