خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۱۰۰ عکس برگزیده شهروندان بر روی بیلبورد‌های شهری نصب می‌شوند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:27
فتحی با بیان اینکه از میان ۶ هزار و ۵۰۰ اثر ارسالی به جشنواره زیبان، ۱۰۰ اثر به نمایش گذاشته می‌شوند و ۱۰ اثر نیز جایزه می‌گیرند.
توسعه،برگزار،دريافت،دي،سازمان،معاون،زيباسازي،تهران،شهر،شهري، ...

خلاصه خبر

معاون برنامه‌ریزی سازمان زیباسازی شهرداری تهران:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه در این جشنواره 100 عکس پذیرفته شده از سوی هیأت داوران که توسط شهروندان ثبت شده بودند، در بیلبوردهای شهری اکران خواهد شد، تصریح کرد: تمامی آثار تا 15 آذر دریافت شد و در ارزیابی‌هایی که انجام شد، 50 درصد عکس‌ها حرفه‌ای و بقیه غیرحرفه‌ای و از طریق موبایل بودند.
فتحی حذف زوائد شهری را یکی از محورهای برگزاری این جشنواره برشمرد و تأکید کرد: ساماندهی خیابان انقلاب و پهنه رودکی در این راستا انجام شده و این مسابقه هم برای آشنایی بیشتر مردم با زیبایی‌های شهر تهران برگزار می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه فرآیند دریافت عکس‌ها را در روزنامه‌های کثیرالانتشار و نشریه چلچراغ اعلام کردیم، ادامه داد: عکس‌های انتخاب شده 15 تا 25 اسفند بر روی بیلبوردهای شهری نصب خواهند شد.