خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان: مطالبه ما از مدیران فقط حفظ آرامش است؛ 2 خرید بیشتر نداریم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:24
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: فعلاً 2 خرید بیشتر نداریم و قطعاً یک یا دو بازیکن خارجی در لیست خرید ذوب‌آهن هستند.
اردو،تاكتيكي،برايمان،ايران،ماه،خريد،برتر،بازيكن،مديرعامل،اتح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به‌نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، چند ماهی از حضور سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گذرد.
اردوی اهواز هوشمندانه بود
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در ارتباط با حضور تیمش در اردوی اهواز و شرایط کلی تمرینات در نیم‌فصل اظهار داشت: امکانات باشگاه ذوب‌آهن این اجازه را به ما می‌دهد تا برای برپایی اردو به خارج از کشور و یا شهری دیگر نرویم و به جرأت می‌گویم نظیر این امکانات تنها در سه یا چهار باشگاه در ایران قرار دارد.
با تمام این شرایط، برپایی اردو در اهواز به چند دلیل برای ما مهم بود؛ اینکه خوزستان 4 تیم خوب در لیگ برتر دارد که می‌توانیم با آنها بازی دوستانه داشته باشیم و آب و هوای آن هم گرم‌تر از اصفهان است.
خوشبختانه اولین دیدار دوستانه ما در مقابل نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و یک مصاف دوستانه خوب بود.
علیرضا منصوریان افزود: قطعاً ما به لحاظ هماهنگی بازیکنان، نقاط کوری داریم و این اردو به ما کمک می‌کند این مشکل را برطرف کنیم چراکه صرفاً با در کنار هم بودن بازیکنان و آشنایی آنها با خلق و خوی همدیگر اتحاد و همدلی مدنظرمان شکل خواهد گرفت و مطمئناً تأثیرات مثبت آن را در کار تاکتیکی تیم خواهیم دید.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از طرفی زمان داریم تا بتوانیم کارهای تاکتیکی تیم را سامان بدهیم.
یک بازی دوستانه دیگر در خوزستان با استقلال صنعتی یا تیمی دیگر از این استان انجام خواهیم داد و پنجمین بازی دوستانه ما در اصفهان برگزار خواهد شد.
بازی با نساجی مازندران پیش بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اضافه کرد: از بازیکنان چند خواسته دارم.
مطالبه ما از مدیران فقط حفظ آرامش است
وی درباره حضور چند ماهه‌اش در اصفهان و انتظارش از مدیران خاطرنشان کرد: جنس شهر اصفهان به نوع زندگی من می‌خورد و از اصفهان خوشم می‌آید.
در اصفهان ذوب‌آهن و سپاهان در مجموعه‌های خودشان یک اتحاد دارند.