خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870745 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رنگ لباس دانش آموزان باعث افزایش نشاط می‌شود/ معاونت تربیت بدنی ادغام نمی‌شود

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
بطحایی با اشاره به اهمیت نشاط و سرزندگی در مدارس معاونت تربیتی را عامل اصلی در افزایش این امر دانست.
قهرماني،رتبه،وزير،سرزندگي،بطحايي،دانش،پرورش،مدرسه،آموزان،آمو ...

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با اشاره به دستاورد‌های ورزش دانش‌آموزی اظهار کرد: باهمت همکارانم در وزارت آموزش‌وپرورش و همراهی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با تلاش‌های صورت گرفته، توانسته است سیر تکامل خودش را طی کند و دستاورد‌های خوبی داشته باشد.
اصلی‌ترین مؤلفه نشاط و سرزندگی در مدارس تربیت‌بدنی است
بطحایی بیان کرد: رویکرد آموزش‌وپرورش، توسعه و ترویج مؤلفه‌های مؤثر نشاط و شادابی ازجمله ورزش است و خوشبختانه با تلاش همکاران در سال‌های اخیر، فرصت تربیت‌بدنی در مدارس فراهم‌شده است و با وجود همراهی وزارت ورزش باز هم نیاز است تا همکاری‌ها با آموزش و پرورش بیشتر باشد تا ورزش دانش‌آموزی توسعه پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌ها درآموزش‌وپرورش، ورزش قهرمانی وکشف استعداد‌ها است، اظهار کرد: آنچه برای ما در کنار ورزش قهرمانی بسیار اهمیت دارد ورزش همگانی است و از منظر تربیتی باید نگاه به فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با دیگر فدراسیون‌ها متفاوت باشد.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870745 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.