خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رنگ لباس دانش آموزان باعث افزایش نشاط می‌شود/ معاونت تربیت بدنی ادغام نمی‌شود

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
بطحایی با اشاره به اهمیت نشاط و سرزندگی در مدارس معاونت تربیتی را عامل اصلی در افزایش این امر دانست.
قهرماني،رتبه،وزير،سرزندگي،بطحايي،دانش،پرورش،مدرسه،آموزان،آمو ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با اشاره به دستاورد‌های ورزش دانش‌آموزی اظهار کرد: باهمت همکارانم در وزارت آموزش‌وپرورش و همراهی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با تلاش‌های صورت گرفته، توانسته است سیر تکامل خودش را طی کند و دستاورد‌های خوبی داشته باشد.
اصلی‌ترین مؤلفه نشاط و سرزندگی در مدارس تربیت‌بدنی است
بطحایی بیان کرد: رویکرد آموزش‌وپرورش، توسعه و ترویج مؤلفه‌های مؤثر نشاط و شادابی ازجمله ورزش است و خوشبختانه با تلاش همکاران در سال‌های اخیر، فرصت تربیت‌بدنی در مدارس فراهم‌شده است و با وجود همراهی وزارت ورزش باز هم نیاز است تا همکاری‌ها با آموزش و پرورش بیشتر باشد تا ورزش دانش‌آموزی توسعه پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌ها درآموزش‌وپرورش، ورزش قهرمانی وکشف استعداد‌ها است، اظهار کرد: آنچه برای ما در کنار ورزش قهرمانی بسیار اهمیت دارد ورزش همگانی است و از منظر تربیتی باید نگاه به فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با دیگر فدراسیون‌ها متفاوت باشد.