خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پرستاران و معلمان در بحث نظام هماهنگ پرداخت‌ حقوق مغفول مانده‌اند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:09
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث نظام هماهنگ پرداخت های کارکنان از پرستاران و معلمان غفلت شده است، گفت:
احداث،خميني،بابيان،اسلامي،حوزه،سلامت،دانشكده،حاجي،پرستاران،ب ...

خلاصه خبر

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال ۱۳۸۸ و در سفر هیئت دولت به استان همدان احداث و تکمیل ۲ بیمارستان اکباتان و بیمارستان امام خمینی مصوب اما بعداز مدتی بیمارستان امام خمینی حذف شد که با پیگیری و طرح در مجلس، اسفندماه سال ۱۳۹۶، ردیف اعتباری احداث بیمارستان هزار تختخوابی امام خمینی در مجلس مصوب شد.
حاجی بابایی به دانشکده علوم پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: با ایجاد دانشکده علوم پزشکی، بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی نیز بر بیمارستانهای همدان افزوده خواهد شد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمینه بهداشت و درمان نیز چشم انداز توسعه ای در این حوزه ترسیم شده و توریسم پزشکی و سلامت مدنظر است که با وجود ظرفیت های بسیار خوبی که در این حوزه وجود دارد می تواند در زمینه اشتغال و توسعه اقتصادی همدان تاثیر بسیار بالایی داشته باشد.
وی گفت: از همه ظرفیتهای همدان در مقوله نقشه آفرینی در کشور باید استفاده شود و در حوزه بهداشت و سلامت می توان با برنامه دقیق همدان را به عنوان مرجع مدیریت بهداشت ودرمان به ویژه آموزش پزشکی وپرستاری در منطقه تبیین کرد.