خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستگیری ۲ نوجوان کیف قاپ با ۱۴ شاکی در مشهد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:06
مشهد- فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۲ پسر نوجوان کیف قاپ که در محله طبرسی مشهد اقدام به سرقت های سریالی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
خان،كلانتري،بيگي،سريالي،مشهد،عاملان،قاپي،كيف،سرقت

به گزارش خبرنگارمهر، سرهنگ اکبرآقا بیگی ظهر دوشنبه در ارتباط با پرونده سریالی کیف قاپی در گفتگو با خبرنگاران در فرماندهی انتظامی مشهد اظهار کرد: از چندی قبل گزارش کیف پاپی هایی در محدوده بلوار طبرسی وخیابان وحید به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که با توجه به حساسیت موضوع در دستور کار نیروهای پلیس قرار گرفت.
وی افزود: تیم های دایره تجسس کلانتری میرزا کوچک خان در این عملیات ضربتی با پیگیری سرقت های اعلام شده پلیس و بررسی سرنخ های موجود پس از ترسیم چهره فرضی متهمان دریافتند عاملان اصلی این سرقت ها با موتورسیکلت قرمز رنگ مرتکب کیف قاپی می شوند.
فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: ماموران کلانتری میرزاکوچگ خان مشهد پس از کنترل و مراقبت های نامحسوس توانستند عاملان سرقت را ردزنی و پس از ارتکاب کیف قاپی از یک شهروند ، آنها را تحت تعقیب قرار دهند که در عملیات تعقیب و گریز خیابانی ،متهمان دستگیر و در بازرسی از آنان ۲ قبضه چاقو ، ۱۱۱ هزار تومان وجه نقد و کیف دستی سرقتی کشف شد.
آقا بیگی تاکید کرد: متاسفانه عاملان این سرقت های سریالی ۲ نوجوان ۱۷ ساله کم تجربه هستند که در بازجویی های اولیه ضمن اعتراف به سرقت های خیابانی ادعا کرده اند نقشه سرقت را با این فکر که باید دست شان توی جیب خودشان باشد با هم کشیده اند .
وی افزود: تاکنون ۱۴ تن از شاکیان پرونده نیز شناسایی شده اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد .