خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسئولان با جدیت بیشتری پیگیر رفع مشکلات معلمان حمایتی باشند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 14:00
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به مشکلات معلمان طرح حمایتی گفت: مسئولان با جدیت بیشتری پیگیر رفع مشکلات معلمان حمایتی باشند.
استان،تلاش،زمينه،مشكلات،حقوق،مسئولان،يزد،معلمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در دیدار با جمعی از معلمان طرح حمایتی یزد که نسبت به مشکلات کاری خود اعتراض داشتند اظهار داشت: معلمی شغلی با منزلت و جایگاه بالایی است و معلمانان دارای ارزش و کرامت بسیار بالایی هستند.
وی به مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان معلمان حاضر در این جلسه اشاره کرد و افزود: لازم است که نسبت به رفع مشکلات این معلمان اقدامات لازم به عمل آید و مسئولان در این زمینه تلاش بیشتری انجام دهند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: در ارتباط با بحث امنیت شغلی و بیمه باید مسئولان راهکارهای قانونی که در این زمینه وجود دارد را بررسی کنند و در صورت نیاز و امکان، نسبت به اصلاح قوانین اقدامات لازم صورت پذیرد.
ناصری یزدی افزود: در این زمینه ما صحبت و پیام معلمان حمایتی یزد را به مسئولان کشوری می‌رسانیم و تا حد امکان نسبت به آن پیگیری‌های لازم را به عمل می‌آوریم.
امام جمعه یزد افزود: در ارتباط با بحث حقوق هم باید حتما مسئولان استان و کشور تمام تلاش خود را به کار بگیرند که حقوق معلمان به صورت کامل پرداخت شود و به صورتی نباشد که حقوق آنها چندماه عقب بیفتد.
وی با تقدیر از این معلمان که با وجود تمام سختی‌ها با عشق و علاقه به کار خود ادامه داده‌اند خاطرنشان کرد: مسئولان قول پیگیری و رفع مشکلات در این زمینه را داده‌اند و معلمان هم باید به کلاس‌های خود برگردند تا مشکلی برای تحصیل دانش آموزان به وجود نیاید.
نماینده ولی فقیه در استان یزد به تلاش دشمنان برای سوء استفاده از هر حرکتی در ایران اشاره کرد و افزود: این که معلمان به دنبال حق و حقوق خود هستند کار بسیار خوبی است و حتما باید حقوق خود را دنبال کنند اما همه ما باید مراقب باشیم که زمینه‌ای برای سوء استفاده دشمنان فراهم نکنیم.
انتهای پیام/ش