خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری دوره بازاریابی و فروش بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین

مهر | اقتصادی، بازار | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:56
دوره آموزشی آشنایی با بازاریابی و فروش محصولات بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین با حضور مدیران مختلف این بانک برگزار شد.
آموزشي،تحقيق،تغييرات،كاركنان،مدرن،بانك،ديجيتال،شعب،مدير،بانك ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بانک ایران زمین، در این دوره آموزشی که با حضور مدیر امور شعب استانها، مدیر امور تحقیق و توسعه، مدیر امور بانکداری مدرن و جمعی از مدیران و نمایندگان انفورماتیک استان‌ها، با همکاری اداره آموزش در ساختمان یوسف آباد برگزار شد، اصغر باباپور مدیر امور تحقیق و توسعه با اشاره به تغییرات وسیعی که بانکداری دیجیتال در نحوه عملکرد کارکنان خواهد داشت، اظهار کرد: حرکت به سمت بانکداری دیجیتال به معنی حذف شعب و کارکنان آن نیست، بلکه تغییر نقش شعب و کارکنان آن مطرح است.
آنها به جای آنکه در شعب تحویل دار باشند باید برنامه ریزی کنند، بازار بشناسند و به مشتریان هدف مراجعه کنند.
در بخشی از این دوره آموزشی محمد حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانها با اظهار خرسندی از حضور در میان همکاران، وظیفه‌ای که به این افراد محول شده را مهم ارزیابی کرد و گفت: مسئولیت شما در حال حاضر بسیار خطیر است، زیرا هم باید موضوعات را آموزش ببینید و هم به دیگران آموزش دهید.