خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ایجاد دست‌انداز در درآمد‌های شهرداری‌ها در بودجه دولت/ ۴۲ ماده برنامه سوم تصویب شد

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:55
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه هر سال در بودجه دولت به شهرداری‌ها کم لطفی می‌شود، گفت: امسال هم برای درآمد‌های شهرداری دست‌انداز ایجاد شده است.
لايحه،خبرنگاران،فراهاني،شوراي،بررسي،برنامه،شهر،تهران

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در جلسه شورای شهر تهران که امروز (دوشنبه ۲۴ دی ماه) به منظور بررسی مواد لایحه برنامه ۵ ساله سوم شهر تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرآیند تدوین این لایحه از مهر سال گذشته در شهرداری تهران آغاز شد و برای تهیه آن از بدنه کارشناسان شهرداری، معاونت‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران استفاده شده است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه این برنامه از سال ۹۸ آغاز می‌شود و تا سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت، گفت: در مجموع برای ۵ سال برنامه‌های مدونی برای اداره شهر تهران پیش‌بینی شده است.
فراهانی تصریح کرد: این برنامه از سوی شهردار تهران به شورا ارسال شده که پیش از این توسط کمیسیون‌های تخصصی از جمله برنامه و بودجه هم مورد بررسی قرار گرفته بود.