خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مجوز اولیه تاسیس 27 طرح جدید گردشگری در استان اصفهان صادر شد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:38
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان گفت: در سیزدهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان، 32 طرح جدید گردشگری از مجموع طرح‌های ارائه شده به تصویب رسید.
مجتمع،صادر،شهرستان،مجوز،تاسيس،اصفهان،گردشگري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان،به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، سید علی صالح درخشان اظهار داشت: سیزدهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان برگزار و در این نشست از مجموع طرح های ارائه شده در این نشست 27 طرح گردشگری مجوز اولیه تاسیس دریافت کردند.
وی گفت: از مجموع طرح های ارائه شده، مجوز اولیه تاسیس 2 هتل، 1مهمانپذیر، 2 اقامتگاه سنتی، 2 سفره خانه سنتی در شهر تاریخی اصفهان صادر شد.
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان بیان کرد: در این نشست مجوز اولیه تاسیس 20 کمپینگ گردشگری و مجوز اولیه تاسیس یک کمپینگ گردشگری در شهرستان نطنز صادر شد.
‌وی با اشاره به سایر مجوزهای صادر شده در این نشست گفت: در این نشست همچنین مجوز اولیه تاسیس 3 مجتمع گردشگری در شهرهای زاینده رود، جم علیشاه و روستای مورکان از توابع لنجان، 2 مجتمع گردشگری در منطقه "مرغ" در اصفهان و روستای مزرعه حسن آباد در شهرستان دهاقان صادر شد.
درخشان افزود: در این نشست مجوز تاسیس دو کمپینگ گردشگری در شهرستان فریدونشهر، 1 اکوکمپ گردشگری در شهرستان نائین، 1 مجتمع گردشگری در روستای بیاقه از توابع شهرستان خوروبیابانک، 5 مجتمع گردشگری در شهرستانهای خوانسار، اردستان، گلپایگان، شهرضا و روستای زفره در منطقه شرق شهرستان اصفهان صادر شد.
وی بیان کرد: در این نشست همچنین مجوز تاسیس 4 مجتمع گردشگری در حومه شهر اصفهان از جمله در شهر گز در محور شرق اصفهان صادر شد.
انتهای پیام/ ز