خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آموزش پیشگیری از سالک به دانش‌آموزان/ اعزام تیم درمان به مدارس

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:37
اصفهان- سرپرست تیم پزشکان بدون مرز  گفت: آموزش پیشگیری از بیماری سالک، آگاهی از روند ابتلا و چگونگی برخورد با آن توسط بیمار به عنوان یک سرفصل آموزشی به دانش آموزان تعلیم داده می شود.
مرز،مبتلا،دارويي،عمادي،ورزنه،تهران،اقدام،دانشگاه،شرق،بيماران ...

خلاصه خبر

سید ناصر عمادی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آموزش مردم به ویژه دانش آموزان یکی از کلیدی ترین اقدامات برای کنترل بیماری در منطقه شرق اصفهان است.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران از استقرار یک تیم ۵ نفره در منطقه شرق اصفهان طی سه روز خبر داد و گفت: در این سه روز علاوه بر درمان، اقدام به آموزش و اطلاع رسانی در خصوص بیماری سالک به مردم و کادر درمانی درگیر با این بیماری انجام شد.
وی افزود: از روز چهارشنبه یک تیم ۵ نفره شامل دو پزشک از دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران و بیمارستان رازی با همراهی پرفسور حسین مرتضوی که سالهاست تخصصی در حوزه درمان سالک کار می کند با سه رزیدنت و دانشجوی پزشکی و تیمی از مرکز تحقیقات پوست و سالک اصفهان، در میان بیماران مبتلا به سالک در ورزنه مستقر شدند.
وی از پشتیبانی و حمایت جمعیت هلال احمر مازندران در تامین دارو و اسکان و فراهم کردن وسیله نقلیه تیم پزشکی خبر داد و گفت: در روز آخر با حضور نزدیک به ۲۰۰ نفر از مردم ورزنه در مرکز بهداشت به تمام سوالات و دغدغه های آنها پاسخ داده شد.