خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دست‌یاری پویش مهربانی در مناطق محروم؛ نخستین گام پویش مهربانی در سیستان و بلوچستان

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:34
با کمک جمعی از خیران در غالب پویش مهربانی بسته‌های آموزشی و نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند هیرمندی اهدا شده که این هدایا شادی دانش آموزان مناطق محروم را در پی داشته است.
كارآفريني،قرار،ادامه،تامين،كارمندان،فروتن،كشور،استان،دانش،وا ...

خلاصه خبر

سعید فروتن ادامه داد: در پویش مهربانی کارکنان دستگاه‌های اجرایی کشور به ویژه استان تهران به صورت گسترده مشارکت دارند و طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته با تامین یک سری منابع قرار است بازسازی مناطق محروم کشور با رویکرد نوسازی و بهسازی مراکز آموزشی و حمایت از دانش آموزان مستعد و نیازمند انجام شود.
وی با بیان اینکه پویش مهربانی در حوزه‌های دیگر مانند حمایت از زنان سرپرست خانوار، ایتام و آزاد سازی زندانیان نیز قرار است کار خود را گسترش دهد گفت: در واقع اولویت ما بازسازی مناطق محروم است که شروع این کار از هشتم دی‌ماه در سیستان و بلوچستان آغاز شده و اولین کاروان حامل هزار پک نوشت افزار و کفش در این تاریخ به استان وارد شده است.
وی عنوان کرد: در واقع الویت کار شبکه پویش مهربانی استان سیستان و بلوچستان است اما در تلاشیم پس از اتمام کار در این استان برای یاری رسانی به مناطق محروم خوزستان و کهکولیه و بویر احمد اقدام کنیم.
فروتن در ادامه تصریح کرد: صنایع چوبی که از سوی دانش آموزان و خانواده هایشان در مناطق محروم روستایی سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود قرار است از سوی پویش مهربانی خریداری و به فروش برسد تا از این طریق برای این افراد در مناطق محروم کارآفرینی شکل گیرد.