خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 28 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ŮžŘąŮˆÚ˜Ů‡ Ů…ŮˆŘ˛Ů‡ Ů…Ů…ŘłŮ†ŰŒ ٞس از 11 سال همچنان Ů†ŰŒŮ…Ů‡ تمام است

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:24
پروژه موزه شهر نورآباد به گفته بسیاری از کارشناسان از سال 85 شروع شده اما هنوز پس از نزدیک به 12 سال به سرانجام نرسیده است.
تكميل،افتتاح،الحاق،ساساني،پايان،صنعت،تاريخي،فارس،فرماندار،اي ...

خلاصه خبر

این پروژه هفته دولت به سرانجام نرسید و در آستانه پایان سال 97 فرماندار این شهرستان وعده داد در صورتی که اعتبارات محقق شود تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.
ظرفیت‌های گردشگری شهرستان ممسنی
فرماندار ممسنی می‌گوید: اگر موزه راه‌اندازی شود، هم مرکزی برای معرفی داشته‌های تاریخی ممسنی و هم برای جذب توریست و معرفی آداب و رسوم این شهرستان است.
به گفته وی شهرستان ممسنی به دلیل قرار گیری بین چند استان کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و هم مرزی با شهرستان سپیدان جاذبه‌های بی‌نظیری برای رونق صنعت گردشگری دارد.
در هر صورت هم تکمیل موزه ممسنی و هم الحاق بخشی از آثار این شهرستان به محور ساسانی می‌تواند گردشگرانی را از تمامی نقاط دنیا به این شهر تاریخ بکشاند و زمینه‌ای برای رونق اقتصادی این شهرستان باشد.
‌مردم مناطق مختلف استان می‌توانند مشکلات و توانمندی‌های شهرستان و روستای خود را از ساعت 8 الی 16 با شماره تماس 07132281975 با دفتر خبرگزاری تسنیم استان فارس در جریان بگذارند.