خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 29 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ŮŘąŘ§ŘŽŮˆŘ§Ů†ŰŒ Ř¨ŘąŘ§ŰŒ ÚŻŘąŮˆŮ‡â€ŒŮ‡Ř§ŰŒ ŘŹŮ‡Ř§ŘŻŰŒ استان فاعس؛ مهلت اعسال ا؍ع به ŘŻŮˆŮ…ŰŒŮ† ŘŹŘ´Ů†ŮˆŘ§ŘąŮ‡ Ů…Ů„ŰŒ ؏هادگعان ŘŞŮ…ŘŻŰŒŘŻ Ř´ŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:16
مرکز مطالعات و هدایت حرکت‏‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس گفت: جشنواره ملی جهادگران به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‏‌های جهادی با هدف شناخت و قدردانی از گروه‌ها و ایده‌های برتر در حوزه جهادی برگزار می‏‌شود.
تخصصي،فراخوان،جهادگران،مسكويي،شركت،آثار،عرصه،جهادي،جشنواره

خلاصه خبر

مسکویی با بیان اینکه همه گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، بیان کرد: عرصه راهبردی، عرصه اقتصادی، عرصه عمران و آبادانی، عرصه فرهنگی، عرصه سلامت، عرصه اجتماعی، عرصه بین‌الملل، عرصه رسانه و عرصه هنر و ادب زمینه‌هایی است که متقاضیان می‌توانند در آن شرکت کنند.
وی تصریح کرد: در کنار فراخوان آثار در عرصه‌های تخصصی برخی از اقشار فعال در حوزه فعالیت‌های جهادی نیز فراخوان ویژه‌ای دارند که در دومین جشنواره ملی جهادگران قشرهای دانش‌آموزی، جامعه زنان، اساتید و طلاب، جامعه پزشکی، مهندسین کشاورزی و رسانه نیز به صورت جداگانه در این دوره از جشنواره فراخوان آثار دارند.