سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هشدار! برف و باران جاده‌های کشور را سپیدپوش می‌کند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:05
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از بارش برف و باران در اکثر محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.
سعيدي،چهارمحال،سردشت،كشور،شاهد،بارش،استان،محور

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
بهنام سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شرایط جوی امروز کشور اظهار کرد: امروز در اکثر محور‌های استان‌های زنجان، قزوین، لرستان، محور‌های شاهین دژ- تکاب، سردشت- مهاباد، سردشت- پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محور اسالم- خلخال در استان‌های اردبیل و گیلان، محور کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، محور‌های سقز- دیوان دره، سنندج- قروه شاهد بارش برف هستیم.
وی افزود: همچنین در شهر‌های اراک، ازنا، بروجرد، ساوه، و گردنه اسدآباد در استان همدان و ارتفاعات محور‌های کرج- چالوس، هراز و فیروزکوه شاهد بارش برف خواهیم بود.
سعیدی با اشاره به بارش باران در استان‌های البرز، تهران، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، سمنان، چهارمحال و بختیاری، قم، شهرستان سلفچگان و دامنه علی‎گودرز در استان لرستان تصریح کرد: باتوجه به شرایط جوی امروز، در محور اسالم-خلخال در استان‌های اردبیل و گیلان شاهد کولاک خواهیم بود.
سخنگوی سازمان مدیریت و بحران کشور با اعلام سقوط بهمن در محور کرج-چالوس در محدوده گاردریل‌های شماره ۱ و ۲ خاطرنشان کرد: پلیس راه و نیرو‌های امدادی جهت پاکسازی مسیر در محل حضور دارند.
انتهای پیام/