خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761822 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

Ř´Ů‡ŘąŘŻŘ§ŘąŰŒâ€ŒŮ‡Ř§ 8.4 Ů…ŰŒŮ„ŰŒŘ§ŘąŘŻ ŘąŰŒŘ§Ů„ به Ř˘Ů…ŮˆŘ˛Ř´ Ůˆ ŮžŘąŮˆŘąŘ´ استان Ř¨ŮˆŘ´Ů‡Řą ٞعدا؎ت ڊعدند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:03
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر پرداخت مطالبات آموزش و پرورش از سوی شهرداری‌های استان گفت: امسال تاکنون 8.4 میلیارد ریال شهرداری‌های استان بوشهر به آموزش و پرورش پرداخت کرده‌اند.
اجراي،مطالبات،مدارس،پرداخت،آموزش،پرورش،بوشهر،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ناصر کرمی صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر اجرای طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش آموزان در نقاط مختلف استان اظهار داشت: برای اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان باید برنامه‌‌ریزی لازم انجام شود تا این طرح از پایه ابتدایی اجرا شود.
وی اجرای طرح توانمندسازی آموزگاران در استان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این راستا کارگروهی با همکاری دانشگاه خلیج فارس با هدف بررسی محتوای آموزشی و پرورشی استان بوشهر طراحی شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به مجهز شدن مدارس و کلاس‌ها درسی به سیستم سرمایشی با اولویت مناطق روستایی و محروم تصریح کرد: در 5 سال گذشته دو هزار و 257 دستگاه کولر در مدارس شهری و 824 کولر در مدارس روستایی توزیع و نصب شده است.
کرمی تعداد کلاس‌های درس استان بوشهر را افزون بر 8 هزار کلاس دانست و خاطر نشان کرد: برخی از کولرهای مدارس و کلاس‌های درس هرساله فرسوده می‌شوند که نیازمند جایگزینی هستند.
وی به عملکرد شهرداری‌های استان بوشهر در حمایت از برنامه‌های آموزش و پرورش پرداخت و با تاکید بر پرداخت مطالبات آموزش و پرورش از سوی شهرداری‌های استان گفت: امسال تاکنون 8.4 میلیارد ریال شهرداری‌های استان بوشهر به آموزش و پرورش پرداخت کرده‌اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، با اشاره به اینکه هشت شهرداری استان بوشهر تاکنون مطالبات خود را پرداخت نکرده‌اند خاطرنشان کرد: شهرداری‌های عالی‌شهر، چغادک، آباد، انارستان، بوشکان، کلمه، آبدان، نخل تقی و سیراف تاکنون مطالبات آموزش و پرورش پرداخت نکرده‌اند.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761822 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.