خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1786120 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تمرینات اختصاصی ۶ بازیکن/ صحبت‌های شفر با سرمربی نفت‌چی باکو

مهر | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:02
۶ بازیکن استقلال امروز به طور اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز تمرین کردند.
دقايقي،فرشيد،صحبت،سرمربي،بازيكنان،تمرين

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز استقلال از ساعت ۱۱:۳۰ و در دو بخش در کمپ امیراسپور برگزار شد.
فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، سجاد آقایی، میلاد زکی پور و محسن کریمی در هتل محل اقامت تیم زیر نظر فیلیپ تمرین اختصاصی انجام دادند.
سایر بازیکنان هم زیر نظر بیژن طاهری تمرین کردند.
وینفرد شفر با سرمربی نفت چی باکو که صدرنشین فوتبال این کشور است و در مجاورت تمرین استقلال حضور دارند با یکدیگر دقایقی به طور اختصاصی صحبت کردند.
قبل از شروع تمرین، سرمربی آبی پوشان دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد و پس از صحبت های او بازیکنان زیر نظر بیژن طاهری، بدن های خود را گرم کردند.
اولین آیتم اختصاص به انجام کارهای هوازی و سرعتی زیر نظر میگوئل و فورکل بود که بازیکنان باید با پریدن از روی مانع و حرکت های سرعتی، آمادگی خود را به سرمربی تیم نشان می دادند.
انجام برنامه های دفاعی و تاکتیکی هم در تمرین امروز گنجانده شده بود.
بازیکنان همچنین یک فوتبال درون تیمی انجام دادند و در بخش پایانی تمرین به زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور پرداختند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1786120 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.