خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761513 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعزام بیش از ۲۰۰۰ دانش‌آموز البرزی به اردوی راهیان نور

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:01
کرج - فرمانده سپاه استان البرز از اعزام دو هزار و ۱۷۹ نفر دانش‌آموز پسر البرزی به اردوی راهیان نور خبر داد.
ايثار،مولايي،دانش،دفاع،انتقال،آموزان،اردوي،نور،راهيان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید یوسف مولایی صبح دوشنبه در نشست خبری راهیان نور دانش‌آموزی، اظهار کرد: هزار و ۹۱۸ نفر از دختران دانش‌آموز پیش‌ازاین به اردوی راهیان نور اعزام‌شده‌اند.
از بیستم اسفند تا پانزدهم فروردین نیز اعزام از محلات صورت می‌گیرد.
وی گفت: پخش فیلم انقلابی، کلاس‌های آموزش نظامی در سطح پایین مثل جهت‌یابی، آموزش‌های کار در شب، حضور رزمنده‌های قدیمی و مدافعان حرم برای انتقال تجارب، اجرای تئاتر در اردوگاه‌های مختلف، برپایی غرفه‌های امکانات و سوغات خوزستان ازجمله برنامه‌هایی است که در اردوی راهیان نور اجرا می‌شود.
فرمانده سپاه استان البرز اضافه کرد: زمان اعزام‌ها تابستان و اوایل پاییز منتقل شده است، اردوی راهیان نور دریایی نیز در حال کلید خوردن است که مردم می‌توانند رشادت‌های رزمندگان را در مناطق دریایی مشاهده کنند.
سردار مولایی با اشاره به اینکه یکی از اهداف برگزاری راهیان نور این است که دانش آموزان کنونی با رشادت‌های رزمندگان آشنا شوند و به‌نوعی فرهنگ ایثار را بیاموزند، تصریح کرد: آمار شهدای دانش‌آموز ۳۶ هزار نفر است.
وی تأکید کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور یک کار فرهنگی بزرگ است که ابعاد مختلف تربیتی آموزشی و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان را به همراه دارد.‌
فرمانده سپاه استان البرز با تأکید بر اینکه بهترین زمان برای فرهنگ‌سازی در سنین نوجوانی و دوران دانش‌آموزی است، اظهار کرد: درس شهادت، ایثار، خودکفایی بخشی از درس‌های دفاع مقدس هستند که باید در مقطع کنونی نیز از آن درس‌ها استفاده کرد.
دانش آموزان باید بدانند چگونه از کشور دفاع شده است.
باید این درس‌ها از طریق اردوی راهیان نور به دانش آموزان انتقال داده شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761513 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.