خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761813 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فیلمی از داخل خانه‌ ای که بوئینگ ۷۰۷ با آن برخورد کرد

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:01
ویدئویی تازه از داخل یکی از منازل شهرک زیبادشت که صبح امروز هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ با آن برخورد کرد در فضای مجازی منتشر شده است.
زيبادشت،سقوط،شهرك،كرج

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز هواپیمای باری بوئینگ ۷۰۷ به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بود که خلبان به اشتباه در فرودگاه فتح کرج فرود آمده است و در نهایت هواپیمایی در شهرک مسکونی زیبادشت در حوزه شهرستان فردیس سقوط کرد.
بیشتر بخوانید:
فیلم جدید از محل سقوط هواپیمای باری در کرج
هفت عکس جدید از محل سقوط هواپیما در کرج
به تازگی ویدئویی از داخل یکی از منازل این شهرک مسکونی که هواپیما با آن برخورد کرده، در فضای مجازی منتشر شده که در ادامه آن را مشاهده می‌‎کنید.
انتهای پیام/
فیلمی از داخل خانه‌ای در شهرک زیبادشت که آشیانه بوئینگ ۷۰۷ شدبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761813 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.