خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسابقات ŘłŘąŘ§ŘłŘąŰŒ قعآن 9 اسفندماه ŘŻŘą ڊعمانشاه آغاز Ů…ŰŒâ€ŒŘ´ŮˆŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
مدیرکل ارشاد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم از 9 اسفندماه در استان کرمانشاه گفت: بیش از 22 درصد از شرکت‌کنندگان در مسابقات سراسری قرآن کریم استان کرمانشاه معادل 1037 نفر از اعضای مؤسسات قرآنی هستند.
سراسري،دوره،استان،قرآن،كريم،مسابقات،كرمانشاه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، حجت‌الاسلام رحیم جعفری در نشست خبری که امروز در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار می‌شود اظهار داشت: مؤسسات قرآنی زیر نظر ارشاد و تبلیغات اسلامی از سال گذشته در قالب تشکلی با هم متحد شده‌اند.
مدیرکل ارشاد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم از 9 اسفندماه در استان کرمانشاه عنوان کرد: بیش از 22 درصد از شرکت‌کنندگان در مسابقات سراسری قرآن کریم استان کرمانشاه معادل 1037 نفر از اعضای مؤسسات قرآنی هستند.
جعفری با بیان اینکه ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن کریم از 10 دی ماه آغاز شده و تا پنجم اسفندماه نیز ادامه دارد گفت: تاکنون 4612 نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند که بیشترین و کمترین تعداد ثبت‌نامی‌ها به ترتیب متعلق به شهرهای کرمانشاه و ثلاث‌ باباجانی است.
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات نسبت به دوره گذشته چهار رشته افزوده شده است افزود: در این دوره از مسابقات چهار محور کلی شامل طرح بشارت ویژه دانش‌آموزان، حفظ قرآن کریم، مفاهیم و معارف اهل بیت(ع) و آموزش‌های الکترونیکی وجود دارد.
مدیرکل ارشاد استان کرمانشاه با اشاره به رشته مورد استقبال شرکت‌کنندگان گفت: در این دوره از مسابقات استقبال از دو بخش تدبیر در قرآن کریم و سبک زندگی و سیره معصومان(ع) بیش از سایر بخش‌ها بوده است.
انتهای پیام /ح