خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1786120 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فعالیت های کشاورزی باید اقتصادی شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برای حفظ امنیت غذایی باید کشاورزی ستنی را به کشاورزی تجاری تبدیل کرد.
گذشته،سرمايه،توليد،استان،زهرا،خمسه،بوئين،جهاد،كشاورزي

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه خمسه روز دوشنبه در آیین تجلیل از تولید کنندگان برتر شهرستان بوئین زهرا و آوج که با حضور حجت السلام رضوانی امام جمعه بوئین زهرا، بابایی صالح نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس برگزارشد اظهار کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و دولت طی چند سال گذشته در زمینه تولید محصولات استراتژیک به خود کفایی رسیده ایم.
به گفته ی وی به هر میزان در بخش کشاورزی سرمایه گذاری بیشتر شود استقلال کشور را در پی خواهد داشت.
خمسه به دستاوردهای جهاد کشاورزی اشاره کردو گفت : تاکنون طی چند سال گذشته سرمایه گذاری برای انتقال آب به مزارع انجام شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد : بیشترین سرمایه گذاری برای اجرای سیستم های نوین آبیاری اجرا شده است که الحمدالله مزایای ان را بهبود و مدیریت منابع آبی خواهیم دید.
وی یکی از اولویت های اصلی جهاد کشاورزی را توسعه سامانه های نوین آبیاری دانست وگفت الحمدالله از چند سال گذشته اقدامات خوبی برای اجرای این طرح ها اجرا شده است.
خمسه بیان کرد: خوشبختانه نگاه مسئولین با توجه به شرایط موجود نگاه مثبتی به بخش کشاورزی است.
وی افزود: بالا رفتن شاخص های اقتصادی استان و کشور بخاطر موفقیت های بخش کشاورزی است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تصریح کرد : در این شرایط سختی که وجود دارد تمام کشاورزان برای تولید محصولات کشاورزی و امنیت غدایی تلاش می کنند و نمونه هستند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1786120 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.