خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795183 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وزیر کشور نسبت به تعیین تکلیف شهردار رشت اقدام کند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
رشت- سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه رشت ۵ ماه بدون شهردار بوده است، گفت: از وزیر کشور می خواهیم تا در مهلت قانونی و مقرر نسبت به تعیین تکلیف شهردار منتخب رشت اقدام کند.
شوراي،شهروندان،شهردار،شهر،رشت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شورای شهر رشت فاطمه شیرزاد با اشاره به حواشی پیرامون انتخاب شهردار رشت، اظهارکرد: برای جلوگیری از فرصت سوزی بیشتر و حفظ منافع شهر و شهروندان انتظار داریم وزیر کشور هر چه سریعتر نسبت به بررسی و اعلام نظر نهایی پیرامون شهردار منتخب رشت پاسخ دهند.
وی با بیان اینکه رشت بیش از پنج ماه بدون شهردار بوده است، افزود: در این باره فرصت‌های زیادی از دست رفته و شهروندان نیز از این بابت ناراضی هستند.
شیرزاد به انتخاب انجام شده ۶ عضو شورای شهر درباره شهردار رشت اشاره کرد و گفت: قطعا در این باره طبق قانون و براساس تصویب نامه جدید هیئت وزیران تصمیم گیری می شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه قانون در این باره فصل الخطاب است، بیان کرد: مردم رشت شایسته بهترین‌ها هستند و برای جلوگیری از فرصت سوزی بیشتر و حفظ و تامین منافع شهر و شهروندان انتظار داریم وزیر کشور نسبت به بررسی و اعلام نظر در مهلت قانونی اقدام کنند.



برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795183 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.