خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شعار گرانی توسط مردم گنبدکاووس/گلایه از وعده های عمل نشده

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
گنبد کاووس - سخنرانی رئیس جمهور در بین مردم گنبدکاووس با حواشی مختلفی از جمله شعار گرانی- گرانی مردم و همچنین گلایه از وعده های عمل نشده او همراه بود.
گراني،گنبد،كاووس،ورزشگاه،برنامه،رئيس،جمهور،روحاني،حضور،سخنراني

به گزارش خبرنگار مهر، حسن روحانی رئیس جمهور ایران در دومین سفر استانی خود با هیات دولت به گلستان صبح دوشنبه از طریق فرودگاه کلاله وارد استان شد تا در نخستین برنامه خود در گنبد کاووس در جمع مردم شرق گلستان سخنرانی کند.
سخنرانی رئیس جمهور قرار بود راس ساعت ۹ صبح در استادیوم تختی شهرستان گنبد کاووس آغاز شود و مردم شرق استان برای حضور در این برنامه از ساعت‌ها قبل در استادیوم تختی حضور یافتند.
گرچه ساعت ۹ صبح تنها بخش کوچکی از ورزشگاه پر شده بود اما پیش از حضور روحانی در محل سخنرانی کم کم به جمعیت افزوده شد و حدود ۱۰ هزار نفر در این برنامه حضور یافته بودند.
تاخیر دو ساعته رئیس جمهور باعث شد تقریبا ورزشگاه پر شود و اقشار مختلف در مراسم سخنرانی حضور یابند.
خانواده‌های شهدا، دانشجویان، دانش آموزان، کارمندان و ...
از جمله اقشار حاضر در برنامه سخنرانی رئیس جمهور بودند و با در دست داشتن پلاکاردها و سر دادن شعارهای مختلف به روحانی خوش آمد گفتند.
هوای ابری باعث نگرانی هایی درباره حضور روحانی و نشستن پرواز او به فرودگاه کلاله ایجاد کرده بود اما خوش بختانه ابرهای شرق گلستان بارانی نشدند و هوای خوب و مطبوع شهرستان گنبد کاووس شور و حال خاصی به این برنامه بخشیده بود؛ البته مشکل خاصی هم برای سخنرانی رئیس جمهور پیش نیامد.
در خلال سخنرانی رئیس جمهور گروهی از مردم شعار گرانی گرانی سر می‌دادند که این شعار با بی توجهی روحانی همراه بود و وی به سخنرانی خود ادامه داد.
مردم هنگام سخنرانی آیت الله نورمفیدی درباره گرانی ها و مشکلات اقتصادی با صدای بلند فریاد می کشیدند و به نشانه تایید این مشکلات به ورزشگاه شور می دادند.
در ورزشگاه مردمی حضور داشتند که با پلاکاردهایی نسبت به وعده های عمل نشده روحانی در سفر قبلی مانند راه آهن و منطقه آزاد اینچه برون گلایه داشتند.
همچنین عده ای نسبت به برخورد تیم های حفاظت مردم که مانع از آوردن موبایل یا پاوربانک می شدند گله داشتند.