خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1755843 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تمرین ارکستر ملی (شب موسیقی آذربایجان)- اخبار خبری

تسنیم | تصویری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
تمرین ارکستر ملی شب موسیقی آذربایجان صبح روز دوشنبه 24 دیماه در تالار رودکی برگزار شد. ارکستر ملی ایران اجرای جدیدی را روز چهارشنبه 26 دی ماه به رهبری مهمان وحید علیپور برگزار می کند.در این کنسرت فریدون شهبازبان به عنوان مشاور هنری و رشید وطن دوست به عنوان خواننده حضور دارند.
تمرين،ملي،اركستر

تمرین ارکستر ملی (شب موسیقی آذربایجان)
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
فؤاد اشتری
تمرین ارکستر ملی شب موسیقی آذربایجان صبح روز دوشنبه ۲۴ دیماه در تالار رودکی برگزار شد.
ارکستر ملی ایران اجرای جدیدی را روز چهارشنبه ۲۶ دی ماه به رهبری مهمان وحید علیپور برگزار می کند.در این کنسرت فریدون شهبازبان به عنوان مشاور هنری و رشید وطن دوست به عنوان خواننده حضور دارند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1755843 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.