خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757023 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دفتر صدراعظم آلمان امروز درباره دخالتهای سفیر آمریکا موضع می‌گیرد

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 24 دی 1397 - 13:00
بدنبال نامه تهدید آمیز سفیر آمریکا در برلین به شرکت های اقتصادی آلمان، دفتر صدراعظم این کشور امروز در این باره اعلام نظر و واکنش خواهد کرد.
برلين،نورد،استريم،شركت،آلمان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، یک منبع خبری در دفتر «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان اعلام کرد: پس از انتشار نامه «ریچارد گرنل» سفیر آمریکا در برلین به شرکت های اقتصادی آلمان و تهدید به اعمال تحریم آنها در صورت حمایت از پروژه گازی نورد استریم ۲ قرار است امروز دفتر صدراعظم در این باره به اعلام نظر و واکنش بپردازد.
گرنل در نامه تهدید آمیز خود به شرکت های آلمانی آورده است: اگر کارگزاران و شرکت آلمانی دست از حمایت پروژه نورد استریم ۲ برندارند با تحریم های جدی واشنگتن روبرو خواهند شد.
سفیر آمریکا در برلین همچنین خاطرنشان کرده است: شرکت های آلمانی تهدیدهای واشنگتن به اعمال تحریم را جدی تلقی کنند.
این در حالی است که چندی پیش «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان از عدم قطع همکاری برلین با پروژه نورد استریم ۲ سخن گفت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757023 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.