خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761783 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ÂŤÚŠŰŒŘ§ Ů‚ŘŻŮ…ŰŒÂť ŘŻŘą مسابقات Ů‚Ů‡ŘąŮ…Ř§Ů†ŰŒ ÚŠŘ´ŮˆŘą ŘşŘ§ŰŒŘ¨ ŘŽŮˆŘ§Ů‡ŘŻ Ř¨ŮˆŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:53
سرپرست هیئت وزنه‌برداری با بیان اینکه رکوردشکنی کیا قدمی تمام معادلات کادر فنی تیم ملی را بهم ریخته است، اظهار داشت: درخشش فوق‌العاده و شکست رکورد جهان توسط قدمی با واکنش مثبت فدراسیون و کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری مواجه شده است.
فني،كادر،هيئت،قدمي،تيم،مجمع،رشيدي

سعدی رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، در مورد آخرین وضعیت مجمع هیئت وزنه‌برداری اظهار داشت: هنوز خبر جدیدی دست ما نرسیده است و تاریخ برگزاری مجمع مشخص نیست و فدراسیون نیز موضع خاصی ندارد.
سرپرست هیئت وزنه‌برداری با تأکید بر اینکه شرایط برای برگزاری مجمع این هیئت آماده است، افزود: اسامی نامزدها و اعضای مجمع را به فدراسیون ارسال کرده‌ایم اما تاکنون هیچ‌گونه دستورالعملی برای برگزاری مجمع انتخاباتی وزنه‌برداری کرمانشاه به‌دست ما نرسیده است.
رشیدی به اعزام تیم وزنه‌برداری بزرگسالان کرمانشاه به رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی کشور در اهواز اشاره کرد و گفت: تیم استان با نفرات کامل و با مربیگری علی‌اکبر شیرزاد در این مسابقات شرکت خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه سعدی رشیدی در مسابقات قهرمانی کشور غایب خواهد بود، گفت: رشیدی به‌دلیل شکستن رکورد جهان، از سوی کادر فنی تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی کشور غایب خواهد بود و در جام فجر وزنه شرکت می‌کند.
سرپرست هیئت وزنه‌برداری در مورد شکستن رکورد جهان توسط سعدی رشیدی، گفت: قدمی کار بزرگی را انجام داد که امیدواریم در مسابقات رسمی نیز این رکورد را تکرار کند که این وزنه‌بردار می‌تواند به یکی از پدیده‌های وزنه‌برداری ایران تبدیل شود.
رشیدی با بیان اینکه قدمی به یک معادله مبهم برای کادر فنی تیم ملی تبدیل شده است، عنوان کرد: سهمیه وزنه‌برداری ایران در المپیک 2020 دو سهمیه است که با درخشش قدمی، کادر فنی کار سختی برای انتخاب نفرات مورد نظرش خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: براساس تصمیم کادر فنی تیم ملی، قدمی تا پایان سال آینده در 6 تورنمنت مهم و بین‌المللی شرکت خواهد کرد تا از نظر رنکینگ وضعیت مناسبی کسب کند و امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را داشته باشد.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761783 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.