خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757023 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نهایی شدن داوری‌های جشنواره شعر فجر تا یک هفته دیگر- اخبار فرهنگی

تسنیم | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:46
دبیرعلمی سیزدهمین دوره جشنواره شعر فجر از نهایی شدن داوری‌ها تا هفته آتی خبر داد.
هيئت،ساكي،دوره،علمي،جشنواره

بهمن ساکی، دبیر علمی سیزدهمین دوره جشنواره شعر فجر، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ از نهایی شدن داوری‌های این دوره جشنواره تا هفته آینده خبر داد و گفت: به دلیل تعدد آثار داوری‌ها طولانی شده و ما هنوز یک مرحله دیگر از داوری‌ها را در پیش داریم که امیدوارم تا هفته آینده نهایی شود.
وی ادامه داد:‌ بخش اصلی آثار از طریق خانه کتاب در اختیار دبیرخانه قرار گرفته است‌، اما ما به این اکتفا نکرده و فراخوان نیز اعلام کردیم.امسال تلاش کردیم در چینش اعضای هیئت علمی به سراغ افراد جدید با رویکردهای جدید برویم،‌ تا تأثیراتی به لحاظ نگرش‌های مختلف ادبی در این دوره شاهد باشیم.
البته قطعاً نمی‌توان تغییرات ناگهانی به یک جشنواره وارد کرد، تغییرات باید اقتضایی باشد.
ساکی افزود: خوشبختانه ترکیب هیئت علمی تغییر زیادی کرده است، نفرات جدیدی برای اولین بار به آن اضافه شده‌اند‌، البته در میان این 9 نفر و در میان داوران نیز افرادی که در دیگر دوره‌ها نیز حضور داشته‌اند به چشم می‌خورند‌، به هر حال لازم است تجربیات دیگر دوره‌ها نیز انتقال یابد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757023 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.