خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761518 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گوشه‌ای از جنایات آل‌ سعود در کشتار مردم و کودکان بی‌دفاع یمن +موشن‌گرافی

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:45
در این خبر گوشه‌ای از جنایات وحشیانه رژیم آل‌سعود علیه مردم مظلوم یمن را در قالب یک موشن گرافی مشاهده می‌کنید.
رژيم،حملات،طلب،آل،مجامع،جنايات،سعود،كشور،يمن

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سال‌ها از آغاز حملات وحشیانه نیروهای آل‌سعود به کشور یمن و تحت سلطه قرار دادن مردم بی دفاع این کشور می‌گذرد و مجامع جهانی مدعی صلح هیچ اقدامی برای نجات مردم مظلوم یمن انجام نداده‌اند.
بیست و چهارم دی ماه سالروز آغاز قیام‌های مردمی یمن علیه رژیم عبداللّه صالح در سال ۲۰۱۱ است.
قیامی که از ابتدای آن تعداد بی‌شماری از کوکان، زنان و مردان مردم یمن در طول مدت جنگ‌افروزی مقامات سعودی و همدستان جنایتکار وی مورد ظلم واقع شدند و جان خود را از دست دادند.
وضعیت اسف‌بار غذا و همچنین داروهای ضروری مورد نیاز مردم یمن طی تمام این سال‌ها جزو تیترهای نخست رسانه‌های صلح طلب در سراسر دنیا بود و حجم گسترده جنایات آل سعود در این کشور اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.
کسی صدای عدالت‌خواهی و طلب کمک مردم بی‌دفاع و بی‌پناه یمن را نمی‌شنود و جانیتکاران آل سعود و همچنین مزدوران آمریکایی و صهیونیستی از سکوت مجامع جهانی در برابر حوادث تلخ، دردناک و غیرانسانی مردم یمن، داد گروه‌های مدافع حقوق بشر را در آورده است.
در ادامه این خبر یک موشن گرافی که در آن به گوشه‌ای از جنایات و حملات رژیم منحوس آل‌سعود در کشور یمن و کشتار مردم و کودکان بی‌دفاع یمنی اشاره شده را مشاهده می‌کنید.
بیشتر بخوانید: جزئیات عملیات‌های نیروهای یمن در سالی که گذشت +اینفوگرافیک
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761518 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.