خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777068 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اسلواکی آمادگی پذیرش مهاجر را ندارد

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:42
وزیر خارجه اسلواکی پیش از دیدار با همتای اتریشی خود در وین از عدم پذیرش مهاجر در کشورش سخن گفت.
خارجه،پديده،مهاجرت،ورود،مهاجران،اسلواكي

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه دی پرسه، «میروسلاو لاچاک» وزیر امورخارجه اسلواکی که به منظور دیدار با «کارین کنایسل» همتای اتریشی خود در وین بسر می برد در خصوص ورود مهاجران به اروپا اظهار داشت: من معتقدم که باید استراتژی منسجمی در خصوص پدیده مهاجرت و بخصوص ورود مهاجران به کشورهای اروپایی اتخاذ شود.
وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: اسلواکی نه به لحاظ سیاسی و نه به لحاظ اجتماعی شرایط پذیرش مهاجر را نداشته و ندارد.
وزیر خارجه اسلواکی در توضیح گفته خود افزود: شهروندان هر کشور گزینه نخست برای برخورداری از امکانات و خدمات رفاهی، آموزشی و بهداشت آن کشور بوده و هستند، پس نباید با ورود مهاجران به کشورها مردم با کاهش خدمات روبرو شوند.
وزرای خارجه اسلواکی و اتریش قرار است علاوه بر مناسبات دوجانبه درباره پلیس حفاظت مرزی اروپا و پدیده مهاجرت با یکدیگر بحث و گفتگو کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777068 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.