خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756163 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تلاش کردیم تا ایرانیان خارج نشین امکان نام نویسی یارانه را نداشته باشند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:40
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر شخصی از ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می‌کند، ما اطلاعی نداریم.
دريافت،كشور،رئيس،خارج،يارانه

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت وگو بادر واکنش به اظهاراتی مبنی بر این‌که ۶ میلیون ایرانی خارج نشین یارانه دریافت می‌کنند، گفت: یکی از کار‌های ما در زمانی که یارانه جدید را طراحی و برنامه ریزی کردیم، این بود که ارتباط سیستم یارانه خود را با خارج از کشور قطع کنیم.
واعظی افزود: این اقدام ما به این معنا است که هیچ فردی درخارج از کشور نمی‌توانست در روز‌های مشخص شده برای ثبت نام یارانه، در سیستم یارانه‌ای ما نام نویسی کند.
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به دریافت یارانه توسط برخی از ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، گفت: تلاش ما این بوده است که ایرانیان خارج نشین تحت هیچ شرایطی امکان نام نویسی یارانه را نداشته باشند، حال اگر یک شخصی در زمانی که در ایران بوده، نام نویسی کرده است و در حال حاضر خارج از کشور زندگی و یارانه دریافت می‌کند، ما حتما اطلاعی در این رابطه نداریم.
گفتنی است؛ جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها در گفت‌وگویی با بیان اینکه ۶ میلیون نفر از ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می‌کنند، گفت: اگر اعضای دولت اطلاعاتی غیر از ما دارند، مناظره برگزار کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756163 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.