خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

Ř¨ŮˆŘ´Ů‡Řą|600 Ů…ŰŒŮ„ŰŒŘ§ŘąŘŻ ŘŞŮˆŮ…Ř§Ů† Ř¨ŘąŘ§ŰŒ ŘŽŘąŰŒŘŻ ŘŞŘśŮ…ŰŒŮ†ŰŒ آب از Ř˘Ř¨Ř´ŰŒŘąŰŒŮ†â€ŒÚŠŮ† ا؎تؾاؾ ŰŒŘ§ŮŘŞ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:38
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اعتبارات خرید تضمینی آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن‌ها از 400 میلیارد تومان امسال به 600 میلیارد تومان در سال آینده افزایش یافته است .
توليد،خصوصي،كشفي،تضميني،كشور،خريد،تابستان،فاضلاب،شركت،استان، ...

خلاصه خبر

وی، از پیگیری استاندار بوشهر برای توسعه طرح‌های آب شیرین‌کن در استان بوشهر خبرداد و گفت: با پیگیری‌هایی که استاندار بوشهر در زمینه ایجاد آب شیرین‌کن انجام داده برنامه منسجمی برای تولید آب از طریق سسیتم‌های نمک‌زدایی توسط بخش خصوصی از طریق روش‌های خرید تضمینی در دستور کار شرکت آب و فاضلاب کشور قرار گرفته است.
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور افزود: تا آخر برنامه ششم توسعه اقتصادی، 80 هزار متر مکعب در شبانه‌روز به ظرفیت تولید آب از سیستم‌های آب شیرین‌کن به منابع آب استان بوشهر افزوده می‌شود.
وی، با بیان اینکه بخش خصوصی در اجرای طرح آب شیرین‌کن مشارکت می‌کند تصریح کرد: اعتبارات شرکت آب و فاضلاب از طریق خرید تضمینی به استان بوشهر اختصاص می‌یابد.
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه 30درصد آب شیرین‌کن‌های کشور در استان بوشهر ایجاد می‌شود افزود: به میزان توسعه آب شیرین‌کن‌ها در استان بوشهر به اعتبارات برای خرید تضمینی آب افزایش می‌یابد.