خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761518 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

Ř¸ŘąŮŰŒŘŞ ŘŞŮˆŮ„ŰŒŘŻ آب از ŘŞŘ§ŘłŰŒŘłŘ§ŘŞ Ř˘Ř¨â€ŒŘ´ŰŒŘąŰŒŮ†â€ŒÚŠŮ† Ř¨ŮˆŘ´Ů‡Řą Ř§ŮŘ˛Ř§ŰŒŘ´ ŰŒŘ§ŮŘŞ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:38
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به وارد مدار شدن آب شیرین‌کن 10 هزار متر مکعبی بوشهر گفت: این پروژه با برنامه‌ریزی انجام شده ظرفیت تولید آب آن در شبانه‌روز به 2500 متر مکعب افزایش یافت و به 12500 متر مکعب رسید.
دريا،تاسيسات،ظرفيت،بوشهر،مكعب،كشور،آب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حمیدرضا کشفی صبح امروز در بازدید از تاسیسات آب شیرین‌کن 10 هزار متر مکعبی بوشهر با بیان اینکه نمک‌زدایی آب دریا تنها راه برون رفت از مشکلات تامین آب آشامیدنی نقاط مختلف ساحلی کشور است اظهار داشت: تا افق سال 1400 تامین 600 هزار مترمکعب آب در شبانه روز از طریق نمک‌زدایی در کشور مورد توجه قرار گرفته است.
وی از انجام مطالعات وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ایجاد تاسیسات آب شیرین‌کن در نقاط ساحلی کشور خبرداد و بیان کرد: در فاز نخست آب مورد نیاز حاشیه 100 کیلومتری دریا در جنوب کشور در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و بوشهر باید از نمک‌زدایی آب دریا تامین شود.
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه به ظرفیت 410 هزار مترمکعب آب‌شیرین کن درحال ساخت و بهره برداری است افزود: 210 هزار متر مکعب آب شیرین‌کن در حال بهره‌برداری و به ظرفیت 200 هزار متر مکعب در شبانه‌روز در حال اجراء است.
کشفی با اشاره به وارد مدارن شدن تاسیسات آب شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت 10 هزار متر مکعب در شبانه‌روز خاطر نشان کرد: این پروژه با برنامه‌ریزی انجام شده ظرفیت تولید آب آن در شبانه‌روز به 2500 متر مکعب افزایش یافت و به 12500 متر مکعب رسید.
وی با اشاره به تدوین پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر تصریح کرد: این پروژه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی اجرایی می‌شود که اکنون پیمانکار و مجری آن انتخاب شده و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761518 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.