خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771010 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

محورهای اصلی لرستان باز است/ انسداد گردنه برف‌گیر «گله بادوش»

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:38
خرم‌آباد- رئیس پلیس راه لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضر همه محورهای اصلی لرستان باز هستند، گفت: تنها گردنه برف‌گیر «گله بادوش» به الیگودرز مسدود است.
بارش،لرستان،سرهنگ،برف

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به وضعیت راه های لرستان و بارش باران و برف در محور ها گفت: در حال حاضر همه محورهای اصلی استان باز هستند.
وی با بیان اینکه تنها گردنه برف گیر «گله بادوش» به سمت الیگودرز بسته است، تصریح کرد: همچنین محور پاعلم- خرم آباد دو ساعت به دلیل ریزش کوه بسته بود که با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد.
رئیس پلیس راه لرستان افزود: در حال حاضر شاهد لغزندگی جاده ها، محدودیت دید و مه گرفتگی به دلیل بارش باران و برف در جاده ها هستیم.
سرهنگ چغلوند یادآور شد: رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه در محورها حرکت کرده و حتما تجهیزات مورد نیاز خود را به همراه داشته باشند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771010 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.