خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1786436 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وزیر جهاد کشاورزی از اقدامات آبخیزداری گالیکش بازدید کرد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:37
گالیکش- وزیر جهاد کشاورزی پس از حضور خود در گلستان از پروژه های آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان در حوزه اوغان گالیکش بازدید کرد.
پروژه،اقدامات،حوزه،آبخيزداري،هكتار،مشاركتي،گلستان

به گزارش خبرنگار مهر، محمود حجتی صبح دوشنبه در سفر خود به گلستان که همراه با سفر ریاست جمهوری بود، با اشاره به اقدامات مناسب در حوزه آبخیزداری گلستان اظهار کرد: این پروژه ها نقش مهمی در کاهش خسارات سیل دارد.
وزیر جهاد کشاورزی همچنین به همکاری سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در انجام اقدامات مشارکتی مثل ترسیب کربن و مدیریت جامع که توسط اداره کل متابع طبیعی و آبخیزداری گلستان انجام می شود تاکید کرد.
در ادامه این بازدید، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با اشاره به نقش پروژه های آبخیزداری در مدیریت سیلاب و کاهش خسارات وارده گفت: در حوزه اوغان گالیکش سه پروژه سازه سر شاخه گیر و سنگی و ملات در حال اجرا است.
ابوطالب قزل سفلو تصریح کرد: ۸۰ هکتار جنگل کاری، ۷۳ هکتار علوفه کاری، ۱۲۰ هکتار نهال کاری مشارکتی و ۶۰ هکتار کاشت گل محمدی به صورت مشارکتی در این حوزه انجام می شود.
وی بیان کرد: حوزه اوغان گالیکش در پایلوت دوم طرح مدیریت مشارکتی منابع طبیعی و توسعه پایدار روستایی گلستان (ترسیب کربن ) را در سطح ۲۸ هزار هکتار و در ۱۸ روستا از سال ۱۳۹۶ اجرا کرده و اقدامات مشارکتی خوبی با جوامع محلی انجام شده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1786436 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.