خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1770675 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رویدادهای دفاع مقدس تحریف نشود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:36
شیراز- مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس فارس گفت: با توجه به فضای مجازی از تحریف رویدادهای دفاع مقدس جلوگیری کنیم.
شفاهي،تحريف،آه،گرامي،گفتمان،ايثارگران،تاريخ،دفاع،مقدس

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا گرامی ظهر دوشنبه در نشست نقد و بررسی کتاب «آه ماهی» افزود: مقام معظم رهبری و حضرت امام(ره) گفتمان هایی دارند که باید محور فعالیت های ما باید باشد.
وی با اشاره به گذر زمان و وقایع پس از آن افزود: سی سال از پایان دفاع مقدس می گذرد آن طور که باید از گنجینه ایثارگران استفاده نشده است.
گرامی در ادامه با اعلام اینکه ۲۵۰هزار نفر در فارس از ایثارگران دوران دفاع مقدس هستند، گفت: از ظرفیت ایثارگران در تالیف تاریخ و بیان تاریخ شفاهی برای نسل های آینده استفاده مطلوب شود تا این ها به عنوان تاریخ بجا بماند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه این نهاد از همه ظرفیت ها در تالیفات با کیفیت استفاده می کند، گفت: نگاه ما به گفتمان دفاع مقدس راهبردی است؛ راهبرد این است که گفتمان امام(ره) و ایثارگری مردم ایران باعث شود در مقابل استکبار بایستیم.
وی با بیان اینکه چه بسا موضوعاتی مطرح شود که سنخیتی با دفاع مقدس نداشته باشد، افزود: دشمن را نباید دست کم گرفت، زیرا رزمندگان ما با رشادت ایستادگی کردند.
گرامی یادآور شد: باید مراقب تحریف ها باشیم و با توجه به فضای مجازی از این تحریف ها جلوگیری کنیم.
وی در عین حال ادامه داد: برای سال آینده باید با نگاهی جهادی تر به این سمت برویم که آثار متعلق به تاریخ شفاهی دوران دفاع مقدس با کیفیت ارایه شود.
به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «آه ماهی» بر اساس خاطرات غلام دلشاد، جانباز ۷۰ درصد شیمیایی توسط میثم محمدی نگاشته شده است که توسط بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس به چاپ رسید.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1770675 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.