خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فیلم تلویزیونی به کارگردانی مسعود آب‌پرور درگلپایگان ساخته می‌شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:34
گلپایگان-رئیس اداره ارشاد گلپایگان گفت: فیلم بلند تلویزیونی با موضوع درامِ عاشقانه - اجتماعی به کارگردانی مسعود آب پرور و با حضور بازیگران مطرح کشوری و گلپایگانی در این شهرستان ساخته می شود.
امور،مراكز،اخذ،هنرهاي،اسلامي،نمايشگاه،برگزاري،مجوز،حضور،گلپا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ضابطی پیش از ظهر دوشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی که با حضور جمعی از مسئولان و علاقمندان به امور هنری در سالن اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان برگزار شد با اشاره به هجمه های فرهنگی بیگانگان، اظهار داشت: در این دوران که هجمه فرهنگی بر جامعه شدت یافته و مشکلات اقتصادی نیز افزایش یافته است، از خانواده ها برای فراهم کردن امکانات حضور فرزندانشان در وادی هنر باید تشکر کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گلپایگان از تمدید پروانه دو آموزشگاه موسیقی خبر داد و افزود: آموزشگاه دیگری نیز در این حیطه پیگیر اخذ مجوز و دریافت پروانه است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گلپایگان با اشاره به پیش تولید فیلم بلند تلویزیونی در قالب ۹۰ دقیقه ای با موضوع یک درام عاشقانه اجتماعی بیان داشت: مقدمات ساخت این فیلم به کارگردانی مسعود آب پرور با حضور بازیگران مطرح کشوری و ۸۰ درصد بازیگران از شهرستان در بهمن ماه سالجاری کلید خواهد خورد و در آینده فراخوان برای مشتاقان هنر بازیگری برای حضور در این فیلم داده خواهد شد.