خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795189 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فیلم تلویزیونی به کارگردانی مسعود آب‌پرور درگلپایگان ساخته می‌شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:34
گلپایگان-رئیس اداره ارشاد گلپایگان گفت: فیلم بلند تلویزیونی با موضوع درامِ عاشقانه - اجتماعی به کارگردانی مسعود آب پرور و با حضور بازیگران مطرح کشوری و گلپایگانی در این شهرستان ساخته می شود.
امور،مراكز،اخذ،هنرهاي،اسلامي،نمايشگاه،برگزاري،مجوز،حضور،گلپا ...

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ضابطی پیش از ظهر دوشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی که با حضور جمعی از مسئولان و علاقمندان به امور هنری در سالن اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان برگزار شد با اشاره به هجمه های فرهنگی بیگانگان، اظهار داشت: در این دوران که هجمه فرهنگی بر جامعه شدت یافته و مشکلات اقتصادی نیز افزایش یافته است، از خانواده ها برای فراهم کردن امکانات حضور فرزندانشان در وادی هنر باید تشکر کرد.
وی با ارائه گزارشی در راستای فعالیت های مختلف این مرکز در حوزه های زیر مجموعه خود با هدف تلاش برای خدمت به آحاد جامعه افزود: هم اکنون چهار موسسه فرهنگی هنری و هشت کانون تبلیغاتی در حال فعالیت هستند و طی سال جاری علاوه بر فعالیت رسانه های مختلف، خبرگزاری های شبستان، تسنیم و صاحب نیوز در این شهرستان فعال شدند، همچنین دو کانون تبلیغاتی در حال اخذ مجوز و سه اقامت بومگردی نیز مجوز اجرای موسیقی سنتی را اخذ و یک اقامتگاه دیگر در حال دریافت مجوز است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گلپایگان از تمدید پروانه دو آموزشگاه موسیقی خبر داد و افزود: آموزشگاه دیگری نیز در این حیطه پیگیر اخذ مجوز و دریافت پروانه است.
ضابطی با تأکید بر اینکه زمینه سیاست های ارشاد تغییر کرده و دیگر مجری برنامه های فرهنگی هنری نیست و این امور را به مراکز فرهنگی، هنری واگذارکرده است، تصریح کرد: مراکز فرهنگی هنری خود، تبدیل به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند و می توانند برنامه اجرا کنند، گزارش کار بدهند و از وزارتخانه اعتبار جذب کنند و در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای همکاری با همه مراکز فرهنگی اعلام آمادگی می کند و امید است شاهد اجرای برنامه خوب فرهنگی در شهرستان باشیم.
برگزاری تئاتر موزیکال در گلپایگان
وی به برگزاری تئاتر موزیکال طی اسفندماه در گلپایگان خبر داد و افزود: همچنین با همکاری شهرداری و بخش خصوصی در تدارک برگزاری جنگ شادی طی اسفندماه هستیم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گلپایگان با اشاره به پیش تولید فیلم بلند تلویزیونی در قالب ۹۰ دقیقه ای با موضوع یک درام عاشقانه اجتماعی بیان داشت: مقدمات ساخت این فیلم به کارگردانی مسعود آب پرور با حضور بازیگران مطرح کشوری و ۸۰ درصد بازیگران از شهرستان در بهمن ماه سالجاری کلید خواهد خورد و در آینده فراخوان برای مشتاقان هنر بازیگری برای حضور در این فیلم داده خواهد شد.
به گزارش مهر، در پایان این مراسم ضمن تجلیل جمعی از مدیران امور هنری شهرستان که با اهداء لوح با حضور مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه صورت گرفت، شرکت کنندگان حاضر از نمایشگاه هنرهای تجسمی استعدادهای نو در قالب هنرهای گرافیک، تصویربرداری، پوستر، طراحی، نقاشی و عکاسی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بازدید به عمل آوردند، این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۷ دی ماه و از ساعت ۹ تا۱۲ صبح برای بازدید عموم باز است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795189 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.