خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف ۶۶۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر/۲۶۱۳ نفر دستگیر شدند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:31
سنندج - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان گفت: از ابتدای سال ۹۷ تا ۲۰ دی ماه سال جاری ۶۶۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان کردستان کشف شده است.
معتاد،رئيس،ادامه،توزيع،ترك،دستگير،معتادان،كمپ،شاكري،مبارزه،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ فرامرز شاکری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان کردستان، اظهارداشت: استان کردستان از حیث آلودگی به مواد مخدر جزو استان های پاک است و کمترین معتاد و فروشنده مواد مخدر در کشور مربوط به استان کردستان است.
وی افزود: یکی از اولویت های ناجا در سال ۹۷ مقابله با توزیع و عرضه مواد مخدر بوده که در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، پاکسازی مراکز آلوده و جرم خیز و برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان را در دستور کار خود قرار داده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان ادامه داد: در راستای اجرای این طرح از ابتدای سال ۹۷ تا بیستم دی ماه جاری ۸۰۵ طرح در سطح استان اجرا شده که ۶۶۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کردستان کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان در ادامه گفت: همچنین در این مدت هشت باند تهیه و توزیع مواد مخدر با کارهای تحقیقاتی، شناسایی، دستگیر و منهدم شده است.