خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

Ů†Ů…Ř§ŰŒŘ´ÚŻŘ§Ů‡ بزعگ ڊتاب ŘŻŘą ŰŒŘ§ŘłŮˆŘŹ بعگزاع Ů…ŰŒâ€ŒŘ´ŮˆŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:30
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از سوم تا هشتم بهمن‌ماه درمحل نمایشگاه‌های دائمی استان برگزار می‌شود.
موسيقي،فجر،برگزار،جشنواره،ارشاد،مديركل،بويراحمد،كهگيلويه،انق ...

خلاصه خبر

دهبانی‌پور با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر به معنایی که الان انجام وظیفه می‌کنیم هر محوری را که بررسی کردیم در گذشته کم کار شده بود، گفت: امروز استان ما به 20 جشنواره فجر ورود کرده ‌است که نشان می‌دهد استان ما به لحاظ نمایش، تئاتر و غیره جزو استان‌های توانمند است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در گذشته از حیث فرهنگ و هنر خیلی فقیر بودیم، عنوان کرد: بعد از انقلاب بیش از 800 عنوان کتاب در استان تولید شد و هر ساله از دست مولفین کتاب می‌خریم.
وی افزود: جشنواره فیلم فجر از 12 بهمن تا 22 بهمن در کشور برگزار می‌شود که در استان ما هم به سیاق گذشته برگزار شده و با دو سینمای استان قرارداد می‌بندیم که بین 11 تا 14 فیلم از فیلم‌های برگزیده جشنواره همزمان در استان ما هم اکران شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره موسیقی فجر از دیگر برنامه‌هایی است که به جز در ایام فاطمیه، در استان برگزار شده و در این جشنواره دستاوردهای موسیقی کشور و استان اجرا می‌شود.