خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761822 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا پرداخت شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:22
آق قلا- فرماندار آق قلا از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
روستايي،ضمير،آق،قلا،احداث،گلستان،صندوق

به گزارش خبرنگار مهر، امانگلدی ضمیر پیش از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاحی اولین پرورش شترداری صنعتی در گلستان اظهار کرد: جذب اعتبارات روستایی در سال های اخیر خوب بوده است و وام های اشتغالزایی توانسته اقدامات خوبی را در بحث کار آفرینی ایجاد کند.
ضمیر از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
وی با تاکید بر لزوم احداث ساختمان جدید صندوق کارافرینی در این شهرستان ادامه داد: زمین مورد نظر برای احداث این بنا از محل عرصه سه هکتاری دولتی شهر آق قلا در اختیار صندوق کار افرینی امید قرار خواهد گرفت و امیدواریم با مصوبه احداث بنا صندوق این امر تحقق یابد.
گفتنی است در این مراسم اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی هم حضور داشت.
این سفر در راستای سفر دو روزه ریاست جمهور به استان گلستان و با هدف افتتاح و کلنگ زنگی طرح های مختلف گلستان به مناسبت چهل سالگی انقلاب انجام شدبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761822 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.