خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازنشستگی ۶۰ درصد نیروی انسانی شهر تهران تا ۱۴۰۰/ تراکم کلاس‌های ابتدایی ۳۴ نفر است

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:20
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: در حوزه نیروی انسانی بمشکل داریم و تا سال ۱۴۰۰ حدود ۶۰ درصد نیرو‌ها بازنشسته می‌شوند.
مشكلات،كمك،مدارس،مديركل،شهر،مدرسه،كلاس،درس،فولادوند،نيروي،ان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم افتتاحیه مجموعه رفاهی رازی در منطقه ۶ اظهار کرد: اکنون در هفته شوراهای آموزش و پرورش قرار داریم و شوراها بازوهای توانمند آموزش و پرورش هستند که با استفاده از امکانات محلی مشکلات این نهاد را برطرف می‌کنند.
۷ هزار کلاس درس تخریبی هستند
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تأمین فضا‌های آموزش و پرورش را از دیگر مشکلات برشمرد و گفت: ۷ هزار کلاس درس ۱۰۰ درصد تخریبی هستند و از سال ۸۴ به بعد پولی برای تخریب و بازسازی نداشتیم همچنین ۸ هزار کلاس درس نیازمند مقاوم سازی هستند که می‌توانیم با یک سوم اعتبارات مدرسه را برای ۲۰ سال آینده مقاوم کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: بازرسان اداری کل به جز راهنمایی نباید کاری داشته باشند و حق ندارند به کسی چیزی بگویند کسی حق ندارد در این سختی و فشاری که به آموزش و پرورش وارد است بیاید مچ‌ گیری کند، ما از شما تشکر می‌کنیم که با سختی مدرسه را اداره می‌کنید.
فولادوند اظهار کرد: اولیا می‌توانند به آموزش و پرورش کمک کنند و این کمک ارزشمند است و حداقل آن کاهش استرس دانش آموزان در فضای مدرسه است.