خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777080 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

Ů…ŘľŮˆŘ¨Ř§ŘŞ ŘŽŮˆŘ¨ŰŒ Ř¨ŘąŘ§ŰŒ ŘŞŮˆŘłŘšŮ‡ استان گلستان ŘŻŘą سفع Ů‡ŰŒŘŚŘŞ ŘŻŮˆŮ„ŘŞ Ů…ŘľŮˆŘ¨ Ů…ŰŒâ€ŒŘ´ŮˆŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:18
استاندار گلستان گفت: در سفر 2 روزه رئیس جمهور به استان گلستان اتفاقات و مصوبات خوبی انجام می‌شود که در جلسات ارائه می‌شود.
برنامه،رئيس،جمهور،استان،سفر،گلستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، سید مناف هاشمی پیش از ظهر امروز در دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم گلستان در استادیوم تختی این شهرستان اظهارداشت: در 2 ماه گذشته چندین جلسه رسمی با حضور ریاست جمهور و هیئت دولت برگزارشد.
اعضای دولت مباحث سفر در طول 3 ساعت و 15 دقیقه به صورت دقیق بررسی کردند و نگاه آنها به اقوام و مذاهب گوناگون استان گلستان مثبت بود.
وی افزود: در این سفر برای 2 سال آینده استان گلستان برنامه ریزی شده و امید داریم با این برنامه ریزی انجام شده بخش اعظمی از عقب ماندگی‌های شرق و شمال این استان کاهش یابد.
استاندار گلستان بیان داشت: از کارگزاران نظام، هیئت دولت،علمای شیعه و سنی که برای برنامه ریزی مراسم استقبال و حضور رئیس جمهور به استان گلستان تلاش کردند تقدیر میکنم.
وی ادامه داد: این سومین سفر رئیس جمهور به استان است 2 سفر رسمی و یک سفر یک روزه بود.
امید داریم این سفر برای مردم گلستان پربرکت باشد.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777080 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.