خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیکر مرحوم آیت الله عبدالکریم حقیقت ارسنجانی در شیراز تشییع شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:17
شیراز – پیکر مرحوم آیت الله عبدالکریم حقیقت ارسنجانی در شیراز تشییع و در حرم مطهر حضرت علی ابن حمزه(ع) به خاک سپرده شد.
العظمي،حقيقت،شيراز،عبدالكريم،ارسنجاني،الله،آيت،حاج

به گزارش خبرنگار مهر،پیش از ظهر دوشنبه پیکر مرحوم آیت الله عبدالکریم حقیقت ارسنجانی از مسجد حاج عباس بر روی دستان مردم شیراز تا حرم مطهر حضرت علی ابن حمزه (ع) تشییع و در جوار این مرقد مطهر به خاک سپرده شد.
آیت الله حاج عبدالکریم حقیقت ارسنجانی از اساتید حوزه‌های علمیه فارس روز بیست و دوم دی در ۹۲ سالگی بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.
آیت الله عبدالکریم حقیقت ارسنجانی متولد سال ۱۳۰۵ در ارسنجان فارس است.
وی پس از کسب علم از محضر حضرات آیات حاج شیخ محمد علی موحد، حاج شیخ ابوالحسن حدائق و حاج سید محمد حسینی برای تحصیل علوم دینی عازم قم شد و نزد آیت الله العظمی بروجردی، امام خمینی (ره)، علامه طباطبایی و آیت الله العظمی حجتی و محقق داماد کسب فیض کرد و به مقام منیع اجتهاد نایل آمد.
وی در سال ۱۳۳۸ به شیراز بازگشت و با تدریس سطوح عالیه و خارج فقه و اصول و تفسیر و فلسفه در حوزه علمیۀ شیراز به ترویج دین و تربیت طلاب همت گماشت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.