خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756163 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری/برگزاری ایده کاپ نوروزی

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:17
اصفهان- مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری گفت: ایده کاپی با رویکرد زیباسازی نوروزی در شهر اصفهان برگزار می شود که هدف از آن را مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری قرار داده ایم.
قالب،ارسال،دبيرخانه،مرحله،نهايي،زيباسازي،كاپ،طرح،ايده

حسن موذنی در گفت و گو با خبرنگار مهر هدف از برگزاری ایده کاپ زیباسازی را مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری بیان کرد و اظهار داشت: این ایده کاپ با محوریت زیبا سازی نوروزی در سه قالب، از خانه تکانی تا شهر تکانی، زیبا سازی فضاهای شهری با استفاده از فرهنگ نوروز و ارائه طرح برای نازیبایی های شهر و راهکار های نوین برای ایجاد محیط های با نشاط شهری آماده حمایت از طرح ها و ایده های خلاق شهروندان است.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی ایده کاپ در سه سطح، فضای مجازی، بنر و پوستر و پیامک از چهارم دیماه آغاز شد و تا پایان ۲۳ دی ماه ادامه داشت و علاقه مندان آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۶۰ طرح به دبیرخانه ارسال شده است، افزود: آثار ارسال شده به دبیرخانه طی دو روز توسط داوران مشترک از سازمان زیباسازی و مدیریت خلاقیت و فناوری های نوین ارزیابی و در نهایت ۱۴ اثر در قالب هفت طرح و هفت ایده به مرحله نهایی خواهد رسید.
وی اضافه کرد: ۲۷ دی ماه ساعت ۹ صبح در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان صاحبان آثار حضور پیدا کرده و به مدت سه دقیقه از طرح خود در قالب کلیپ یا پاورپوینت دفاع خواهند کرد.
موذنی با اشاره به داوری مرحله نهایی این ایده کاپ گفت: در مرحله نهایی ۷۰ درصد آراء توسط سه داور حاضر در جلسه و ۳۰ درصد آراء توسط مخاطبان به صورت الکترونیکی جمع آوری خواهد شد.
وی ادامه داد: سه اثر در مرحله نهایی انتخاب خواهند شد و طرح هایی که قابلیت اجرا داشته باشد در نوروز ۹۸ اجرایی خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756163 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.