خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761822 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برقراری ۴۶۴ تماس بامرکز ۱۲۵ همدان و انجام ۶ عملیات طی یک روز

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:15
همدان - رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان از برقراری ۴۶۴ تماس بامرکز ۱۲۵ همدان و انجام ۶ عملیات طی یک روز خبر داد.
جاده،تماس،امداد،نجات،عمليات

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرکت در ۳ عملیات اطفای حریق و ۳ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش پرسنل آتش نشانی همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
بیاناتی با بیان اینکه شهروندان دیروز ۴۶۴ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند، گفت: از این تعداد تماس ۶ مورد منجر به عملیات شده، ۱۲ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۹۰ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۳۵۶ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.
وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۳ مورد آتش سوزی شامل انفجار گاز در جاده مزدقینه، حریق ضایعات در جاده مزدقینه و نشت گاز در بلوار شاه حسینی بوده است.
بیاناتی گفت: همچنین ۳ مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در خیابان مهدیه، عملیات امداد و نجات در حادثه واژگونی خودرو در جاده ملایر و عملیات امداد و نجات در حادثه سقوط خودرو در چاله در جاده تهران توسط آتش نشانان به انجام رسید.
رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۲ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761822 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.