خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آذری: بعد از 12 سال هنوز نام عزیزمحمدی و کفاشیان در سازمان لیگ و ثبت شرکت‌ها وجود دارد/ در نیم‌فصل اول شاهد آزار, اذیت و شیطنت‌های وحشتناک بودیم

تسنیم | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:15
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: بعد از گذشت 12 سال هنوز نام عزیزمحمدی و کفاشیان در ساختار سازمان لیگ و در ثبت شرکت‌ها وجود دارد.
تومان،وضعيت،جام،نقل،ثبت،كيفيت،زمستاني،منصوريان،انتقالات،مدير ...

خلاصه خبر

از سال 92 که من به باشگاه ذوب آهن آمدم آیین نامه‌ای را برای جذب بازیکنان خارجی تدوین کردیم که فکر می‌کنم چنین آیین نامه ای فقط در باشگاه ذوب آهن وجود داشته باشد.
همین اواخر کمیته تعیین وضعیت نامه‌ای را صادر کرد که در آن فقط باشگاه ذوب‌آهن اجازه ثبت قرارداد دارد و 15 باشگاه دیگر از این امر محروم هستند.
وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، افزود: البته باید بگویم یزدی زاده به عنوان مدیرعامل کارخانه ذوب آهن و اعضای هیئت رئیسه باشگاه آدم های فرهیخته‌ای هستند و ما در باشگاه کار را سیستمی انجام می‌دهیم و سعید آذری در این بین فقط یک اسم است.
آذری در خصوص مطالبات باشگاه ها از سازمان لیگ در بحث اسپانسری و تبلیغات محیطی عنوان کرد: 200 میلیون تومان دو هفته پیش از سوی سازمان لیگ به باشگاه پرداخت شد خدا برکت بدهد می گویند در بیابان کهنه کفشی نعمت است.
واقعا اگر سازمان لیگ وضعیت حقوقی اش ایراد درد باشگاه های خودشان می‌توانند حقشان را بگیرند.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره عدم برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و حواشی که بعد از جابجایی تاریخ این مجمع بوجود آمد گفت: با توجه به اینکه تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، جام ملتهای آسیا و جام جهانی مشخص است و تقویم های بین المللی برای 4 تا 8 سال آینده به طور کامل مشخص هستند ما برای برگزاری مجمع به این شکل عمل می‌کنیم.
به هرحال مسائلی مربوط به بازنشستگی، مبحث عدم سیستمی اداره شدن ورزش و سایر مسائل وجود دارد.