خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بازدید رایزن فرهنگی ایران از بزرگ‌ترین مسجد شیعیان تایلند

مهر | دین و اندیشه | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:14
مهدی حسنخانی، رایزن فرهنگی ایران از مسجد امام علی(ع) بانکوک، بزرگ‌ترین مسجد شیعیان تایلند بازدید و با الیاس کیتارای، مدیر و متولی این مسجد درباره همکاری های مشترک فرهنگی گفت‌وگو کرد.
رايزن،جامعه،ديدار،اسلام،تايلند،فرهنگي،مسجد

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی حسنخانی، رایزن فرهنگی ایران در تایلند، ضمن بازدید از مسجد امام علی(ع) بانکوک با الیاس کیتارای، مدیر و متولی این مسجد ـ به عنوان بزرگ‌ترین مسجد شیعیان در تایلند ـ دیدار و با این صاحب‌نظر مسائل جهان اسلام، درباره موضوعات فرهنگی جامعه مسلمانان و زمینه‌های همکاری و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی گفت‌وگو کرد.
در این دیدار که با حضور امامان جمعه و جماعت بانکوک (پایتخت تایلند) در دفتر انجمن مطالعات اسلامی مسجد امام علی(ع) برگزار شد، الیاس کیتارای در خصوص نحوه ساخت و توسعه بخش‌های مختلف مسجد و فعالیت‌های فرهنگی دفتر آن مانند برگزاری نشست‌های مختلف به مناسبت‌های مذهبی در سالن اجتماعات و فعالیت آموزشی در مدرسه اسلامی در جوار مسجد، توضیحاتی ارایه داد، سپس به بیان برخی از فعالیت‌ها و برنامه‌های سالانه مسجد پرداخت.
در ادامه مهدی حسنخانی، رایزن فرهنگی کشورمان هم با اشاره به مسائل روز و با تکیه بر جامعیت آموزه‌های اسلام ناب برای اقشار گوناگون جامعه، معرفی و تبیین شاخص‌های زندگی سعادتمندانه از منظر اسلام را از مهم‌ترین موضوعات و مفاهیم کاربردی در عصر حاضر دانست.
وی افزود: این نگرش موجب معنا و محتوابخشی فعالیت‌ها و نیز منجر به حرکت به سوی موفقیت و رستگاری فرد و جامعه می‌شود.
در ادامه این دیدار زمینه‌های همکاری و فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در مناسبت‌های مختلف سال مورد بررسی طرفین قرار گرفت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.