خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761822 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گردنه‌های استان سمنان برفی است/ رانندگان احتیاط کنند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:13
سمنان - رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه هم‌اکنون در گردنه‌های خوش ییلاق، آهوان شاهد بارش برف هستیم، گفت: رانندگان در شرایط نامساعد جوی احتیاط بیشتری کنند.
زنجير،كبيري،محورها،رانندگان،بابيان،سمنان،محورهاي،استان

سرهنگ تقی کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه از بامداد دوشنبه در اکثر گردنه‌های استان نظیر خوش ییلاق، آهوان، بشم شاهد بارش برف هستیم، ابراز داشت: در محورهای شهمیرزاد - فولاد محله و شاهرود-میامی نیز بارش برف گزارش‌شده است.
وی بابیان اینکه محورهای مواصلاتی استان سمنان لغزنده هستند، اضافه کرد: هم‌اکنون هیچ‌کدام از محورهای اصلی استان سمنان مسدود نیستند و تردد در آن‌ها به‌صورت روان و عادی جریان دارد.
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ در عبور از محورهای کوهستانی استان ضروری است، ابراز داشت: به رانندگان توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری در محورها و گردنه‌های برف‌گیر استان سمنان به‌طور جد پرهیز کنند و در صورت الزام به سفر حتماً خودرو خود را به تجهیزات ایمنی و زمستانی مجهز کنند.
کبیری بابیان اینکه نیروی انتظامی در طول محورهای استان برای امدادرسانی و کمک به هم‌وطنان حضور دارند، تصریح کرد: صرف همراه داشتن زنجیر چرخ به‌تنهایی کافی نیست و رانندگان می‌بایست طرز بستن و باز کردن آن را در شرایط عادی فرابگیرند تا در مواقع بحران بتوانند از این وسیله به‌راحتی استفاده کنند.
وی اضافه کرد: در برخی محورها و گردنه‌ها وجود مه نیز گزارش‌شده است که با توجه به کاهش دید افقی انتظار می‌رود رانندگان قبل از سفر برف‌پاک‌کن و چراغ‌های مه شکن را موردبررسی قرار داده و از هرگونه رفتار مخاطره‌آمیز و شتاب در این شرایط پرهیز کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761822 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.