خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795121 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتخاب مدیرعامل تراکتورسازی تا فردا

مهر | ورزشی، استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:11
طبق اعلام رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل این باشگاه تا فردا انتخاب و معرفی می‌شود.
الياسي،انتخاب،مديرعامل،تراكتورسازي

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی امسال نه تنها روی نیمکت و در بحث سرمربی تغییرات زیادی داشته است بلکه در بعد مدیریتی هم تغییراتی را تا پایان نیم فصل تجربه کرده است.
در حالی که صادق درودگر و علیرضا اسدی پیش از این به عنوان مدیرعامل در تراکتورسازی فعالیت می کردند، هر یک به دلایلی از سمت خود کنار رفتند.
باوجود انتخاب جرج لیکنز سرمربی جدید تراکتورسازی اما هنوز این باشگاه مدیرعامل ندارد و عباس الیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه، امور مدیریتی تیم را پیش می برد.
الیاسی با تاکید بر اینکه خودش به هیچ عنوان مدیرعامل تراکتورسازی نمی شود، درباره انتخاب مدیر جدید گفت: مدیرعامل جدید ظرف امروز یا فردا انتخاب و معرفی خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795121 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.