خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ŘŹŮ…ŘšŰŒ از ŘŽŘ§Ů†ŮˆŘ§ŘŻŮ‡ Ř´Ů‡ŘŻŘ§ŰŒ ŮˆŘ˛Ř§ŘąŘŞ Ř§Ů…ŮˆŘą ؎اع؏ه به حعم ŘąŘśŮˆŰŒ مشعف شدند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:11
جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران وزارت امور خارجه به حرم رضوی مشرف شدند و از موزه آستان قدس رضوی بازدید کردند.
حرم،زيارت،قدس،شهدا،آستان،بازديد،رضوي،موزه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به‌نقل از آستان‌نیوز، این گروه که شامل 33 نفر از مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران وزارت امور خارجه بودند، ضمن تشرف به حرم مطهر ثامن‌الحجج(ع) و بهره‌مندی از فیض زیارت، از مرکز موزه‌ها و اسناد آستان قدس رضوی بازدید کردند.
علی ملکی مسئول این گروه زیارتی در حاشیه این بازدید گفت: خانواده شهدا حق بزرگی به گردن همه ما دارند و هرچند که ما هرگز نمی‌توانیم فداکاری آنها را جبران کنیم اما سعی کردیم با فراهم کردن فرصت زیارت امام رضا(ع) برای خانواده شهدا خدمت‌گذار کوچکی برای آنها باشیم.
وی افزود: خدمت به خانواده معزز شهدا، حس بسیار خوب را به انسان می‌دهد و خدا را شکر می‌کنم که در این زیارت شریک آنها هستیم.
محبوبه ساکت همسر شهید مجید تصاعدیان از شهدای دوران دفاع مقدس وزارت امور خارجه نیز در حاشیه بازدید از موزه حرم مطهر رضوی گفت: موزه آستان قدس رضوی یکی از بهترین موزه‌هایی است که تا کنون دیده‌ام و دیدن قرآن‌هایی که با دست خط ائمه(ع) بود در این موزه برایم بسیار جالب بود.
عیسی‌نیا دختر شهید اسدالله عیسی‌نیا نیز گفت: موزه آستان قدس رضوی یک گنجینه ارزشمند است که آثار بسیار نفیسی در آن نگهداری می‌شود و برای من بازدید از موزه هدایای رهبری خیلی جالب بود.
این گروه از زائران بعد از بازدید از موزه فرش و موزه قرآن آستان قدس رضوی در صفوف نماز جماعت حرم رضوی شرکت کردند.
انتهای پیام/ ز