خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795121 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حامی مالی، حریف اصلی استقلال تهران

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:11
حامی مالی باشگاه استقلال گویا بارها در رابطه با تعهدات خود در پرداختی به بازیکنان کوتاهی کرده است.
باشگاه،پاس،استقلالي،تركيه،اعتصاب،حواله،استقلال،بازيكنان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکنان تیم فوتبال استقلال قبل از اعزام به اردوی ترکیه به مدت چند روز بابت عدم دریافت مطالبات خود دست به اعتصاب زدند تا جایی که مدیران باشگاه استقلال با ارائه حواله هایی به اعضای تیم از آنها خواستند تا برای برگزاری اردو راهی آنتالیا شوند.
بازیکنان تیم فوتبال استقلال قبل از سفر به ترکیه حواله های خود را دریافت کردند و گویا تاریخ این حواله ها برای روز بیست و سوم دی ماه بوده که البته پاس نشدن آنها چالش جدیدی را در اردوی استقلالی ها بوجود آورده است.
اخباری مبنی بر ناراحتی و حتی نشانه هایی از اعتصاب بازیکنان به گوش وینفرد شفر رسیده تا جایی که این احتمال وجود دارد که دوباره شاهد اعتصابی از سوی بازیکنان استقلال باشیم.
بازیکنان استقلال قبل از سفر به ترکیه در پیام هایی که در صفحه های اجتماعی خود منتشر کرده اند اعلام داشتند که به حمایت مدیران باشگاه نیاز دارند، اما از آنجایی که حواله های آبی پوشان برای چندمین بار برگشت این خورده بعید نیست استقلالی ها دست به اعتصاب بزنند.
یکی از مدیران استقلال درباره پاس نشدن چک های بازیکنان گفت: اعتصاب بازیکنان در ترکیه شایعه است و هماهنگی برای پرداخت حواله ها انجام می شود.
حواله ها از سوی حامی مالی به بازیکنان داده شده و به طور حتم طی یکی دو روز آینده پاس می شود و بازیکنان پول های خود را دریافت می کنند.
بیشتر بخوانید:
جپاروف قید استقلال را زد
انصارى از استقلال جدا می‌شود
اتمام حجت مجیدی با بازیکنان استقلال
فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد
انتهای پیام/
واکنش مدیر استقلالی به حواله های برگشتی آبی پوشانبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795121 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.